Tipy, recenze, návody

Vloženo: 05/12/2010
V minulém díle jsem popsal pár zakladních bodů týkajících se fotopastí. Dnes bych se chtěl zmínit o tom k čemu se dá taková fotopast použít.
FOTOPAST II.
Vloženo: 30/11/2010
Fotopast není žádná novinka. První fotopasti pro zachycení divoce žijících zvířat přišly na svět již v době kinofilmu (ne-li dříve :o) a i já někdy před deseti lety uvažoval o přeměně mé Minolty 505si super na takové zařízení. Po tomto plánu mi zbylo v šuplíku jen pohybové čidlo, které mi tenkrát věnoval kamarád když ho vymontoval z firmeního WC kde už neplnilo svůj účel.
FOTOPAST I.
Vloženo: 29/10/2010
Blíží se zima a to je období vhodné k fotografování drobných pěvců kolem krmítek. Každý rok se snažím připravit kolem domu několik takových míst, kde pravidelně sypu, abych mohl pozorovat a fotografovat zimní návštěvníky naší zahrady. Letos jsem to trošku vylepšil a vymyslel jsem si jedno přemisťovací foto stanoviště na kterém v těchto dnech ladím poslední detaily a zkouším první fotky.
Focení drobných pěvců v zimě - „krmítkovník“
Informace o pozorování živočichů v CHKO Beskydy Východy a západy slunce a měsíce
Poslední komentáře:
Zdeněk piskač
17/06/2020

Dobrý den, prosím o zaslání plánku budky pro Puštíka Děkuji
Jirsa
15/06/2020

Myslím, že až příští rok. Většina sov hnízdí už z kraje roku. Ale kdo ví ... :)
Václav Cimr
03/06/2020

3.června jsem umístil budku pro puštíka. Bude hnízdí až příští rok? Nebo hnízdí 2x do roka?
Jan Němec
28/02/2020

Dobrý den, mám zájem udělat budku pro puštíka. MOhl by jste mi prosím zaslat plánek? Rád bych dělal budku, která je osvědčená. Děkuji Němec
Martin Vaněk
17/02/2020

Dobrý den,prosím o radu jak vyrobit v praxi osvědčenou budku pro puštíka s ochranou proti kunám. Roky v lokalitě houkal, ale je tam spousta kun a poslední 2 roky jsem ho už neslyšel - mají to určitě na svědomí. Místo…