Tipy, recenze, návody

Vloženo: 05/12/2010
V minulém díle jsem popsal pár zakladních bodů týkajících se fotopastí. Dnes bych se chtěl zmínit o tom k čemu se dá taková fotopast použít.
FOTOPAST II.
Vloženo: 30/11/2010
Fotopast není žádná novinka. První fotopasti pro zachycení divoce žijících zvířat přišly na svět již v době kinofilmu (ne-li dříve :o) a i já někdy před deseti lety uvažoval o přeměně mé Minolty 505si super na takové zařízení. Po tomto plánu mi zbylo v šuplíku jen pohybové čidlo, které mi tenkrát věnoval kamarád když ho vymontoval z firmeního WC kde už neplnilo svůj účel.
FOTOPAST I.
Vloženo: 29/10/2010
Blíží se zima a to je období vhodné k fotografování drobných pěvců kolem krmítek. Každý rok se snažím připravit kolem domu několik takových míst, kde pravidelně sypu, abych mohl pozorovat a fotografovat zimní návštěvníky naší zahrady. Letos jsem to trošku vylepšil a vymyslel jsem si jedno přemisťovací foto stanoviště na kterém v těchto dnech ladím poslední detaily a zkouším první fotky.
Focení drobných pěvců v zimě - „krmítkovník“
Informace o pozorování živočichů v CHKO Beskydy Východy a západy slunce a měsíce
Poslední komentáře:
Martin Vaněk
17/02/2020

Dobrý den,prosím o radu jak vyrobit v praxi osvědčenou budku pro puštíka s ochranou proti kunám. Roky v lokalitě houkal, ale je tam spousta kun a poslední 2 roky jsem ho už neslyšel - mají to určitě na svědomí. Místo…
Podhradský Jaromír
02/02/2020

Prosím o zaslání plánku na budku pro puštíka. Již jsem ho jednou obdržel, ale někde jsem ho založil. Snažím se udělat si seznam plánků na ptactvo a když mám nějaké dříví, tak vyrábím. Ta poslední budka je už od podzimu…
Jirsa
04/07/2019

Zdravím, tak pokud jsou to kutilky já bych je tam nechal, už se mi to taky jednou stalo v pracovně, pak se postupě líhly a pouštěl jsem je ven :) R.
lenka
03/07/2019

díky za inspiraci!
Nicole
01/07/2019

Mám je tam nechat? Nechci jednou doma potkat roj :D