Tipy, recenze, návody

Vloženo: 19/07/2011
Právě vyšlo letošní druhé číslo Zpravodaje CHKO Beskydy, který již několik let přináší čtyřikrát ročně informace o zajímavostech a dění v CHKO Beskydy z oblasti ochrany přírody a věcí souvisejících. Já jsem jeho věrným čtenářem a občas také přispěvovatelem co se týče fotografií.
Zpravodaj CHKO Beskydy
Vloženo: 04/06/2011
Pořád se snažím přitáhnout přírodu trochu více k sobě, abych jí měl možnost pozorovat i když jsem doma a zrovna není možnost vypadnout někam do hor a lesů. Budek a polobudek už asi více u nás nevyvěsím, mám jich nyní pět a na velikost naší zahrady to je dostatečné. Další možností jsou krmítka, ale na to se zaměřuji hlavně v zimě, i když jsem názoru, že přikrmovat i přes léto není na škodu.
Samotářské vosy a včely
Vloženo: 21/03/2011
Rád bych upozornil na nový odborný časopis přinášející původní výsledky přírodovědného výzkumu především z regionu Západních Karpat, zejména pak z území Zlínského kraje a okolí. Dále personálie, recenze a krátká sdělení faunistického nebo floristického průzkumu a výsledky výzkumu v oblasti ekologické výchovy a příbuzných témat.
Acta Carpathica Occidentalis
Vloženo: 13/02/2011
Je to již téměř rok co jsem začal s provozováním fotopastí a za chvíli to bude čtvrt roku co jsem začal i s jejich prodejem. Malé shrnutí a pár poznámek co mne k tomuto tématu napadá a na co často dostávám dotazy od zákazníků
FOTOPAST - Postřehy a dotazy
Vloženo: 25/12/2010
Na štědrý den jsem vylezl k nám na kopec kde vím o pár jezevčích norách. Říkal jsem si je Štědrý den, oteplilo se, jezevci vylezou. Když jsem přišel k jedné noře ucítil jsem takový ten pach jak když stojíte v ZOO u opičí klece. Je doma, řekl jsem si a nainstaloval fotopast kousek od nory.
FOTOPAST aneb Štědrý den s jezevcem
Vloženo: 05/12/2010
V minulém díle jsem popsal pár zakladních bodů týkajících se fotopastí. Dnes bych se chtěl zmínit o tom k čemu se dá taková fotopast použít.
FOTOPAST II.
Informace o pozorování živočichů v CHKO Beskydy Východy a západy slunce a měsíce
Poslední komentáře:
Pavel OV.
20/01/2019

Tak to je pecka. Super!
Jitka
20/11/2018

Kouzelné fotky. Určitě nezapomenutelný a silný zážitek.
Radek
16/11/2018

Fotky z řeky paráda! Moc povedené.
Jana M.
13/11/2018

Nádherné fotky Radomíre! Závodím zážitek. Jana
Jirsa
23/10/2018

Hoj Honzo. Díky!