07/12/2013Na chaloupce ...

Čas od času dostanu chuť fotit i jiná témata než wild life. Je to takové krátké odběhnutí, k procvičení výtvarného pohledu na focení. A tak jsem letos na podzim zajel s Marťou a kolegou Tihisem na jednu zapomenutou chaloupku v Beskydech, kde jsme se výtvarně vyblbli dosita.

 

Chaloupka

 

Na chaloupku jsme dostali tip od jednoho kamaráda, který ji navštívil pár týdnů před námi. Šlo o neobydlenou, starou dřevěničku, která byla schovaná vysoko ve Valašských kopcích. Díky navigaci jsme ji ale našli celkem rychle. Hned na první pohled bylo vidět, že zub času se na ni již značně podepsal. Nejsem odborník, ale pokud se o ní někdo nepostará, moc zim už nevydrži. Škoda jen, že se nedalo nakouknout dovnitř, protože vypadala opravdu kouzelně. Kolem bylo ale tolika zákoutí a zajímavých námětů, že to ani nebylo potřeba.

Níže předkládám pár fotek, jak by řekl kolega Tihis, pěkně do čtverečku :@)

Jenom škoda, že se mi nepodařilo přesvědčit Marťu, aby si lehla do té vany, ... to by byly fotky.

 

Chaloupka

 

Chaloupka

 

Chaloupka

 

Chaloupka

Komentáře k článku

13/12/2013 (13:05)
Tihis | tihis.com
Že jsi neřek kolego, já bych ti tam vlezl =D Jinak chaloupka super !!!
08/12/2013 (18:03)
RoKo
Fakt škoda té nevyužité vany!


Přidat komentář
Jméno: *
E-mail: 
WWW: 
Text: *
Napsáno je zbývá    znaků.

Informace o pozorování živočichů v CHKO Beskydy Východy a západy slunce a měsíce
Poslední komentáře:
Jirsa
04/07/2019

Zdravím, tak pokud jsou to kutilky já bych je tam nechal, už se mi to taky jednou stalo v pracovně, pak se postupě líhly a pouštěl jsem je ven :) R.
lenka
03/07/2019

díky za inspiraci!
Nicole
01/07/2019

Mám je tam nechat? Nechci jednou doma potkat roj :D
Nicole
01/07/2019

Zdravíčko, chci vás poprosit o radu. Odjela jsem na 5 dní do přírody, ze své garsonky v Praze. Já hlava děravá, jsem zapomněla zavřít ventilaci u okna. A mezitím co jsem byla pryč, se mi za nástěnku nastěhovaly ,tipuji, že…
Jirsa
14/05/2019

Zdravím, nevím jestli je na to přesná odpověď. Prioritou je vhodné místo, starý vyskoý strom, na okraji lesa nebo ne hluboko v něm. Tam bylo nejvíce úspěchů se zahnízděním, dle mých zkušeností. Budky jsme rozvěšovali i několik km od sebe.…